VİZYONUMUZ

 

Gurur duyulan huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı, hasta odaklı kurum kültürü beklentinin ötesinde kaliteli hizmeti ile öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bilimsel, vicdani, etik ilkelerden ödün vermeden; açık dürüst ,güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak Sürekli eğitim ,ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği olmaktır.

Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini aynı zamanda en uygun fiyatlarla sunmak ,toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunmaktır.

 

HEDEFLERİMİZ

1-Hastanemizi dünyanın en ileri göz kliniklerinde uygulanan teknikler ve kullanılan cihazları kullanarak hastanemizdeki tedavi kariyerimizi o göz klinikleri seviyesine çıkarmaktır.

2-Tedavi edilebilen tüm göz hastalıklarının hastanemizde yapılabilmesini sağlamaktır.

3-Tedavilerimiz sırasında hastalarımızı psikolojik yönden hazırlayarak rahat korkusuz bir şekilde tedavi olmalarını gerçekleştirmektir.

4-Hastalarımızın Tedavi süresince kaliteli sağlık hizmeti almalarını sağlamaktır

5-Hasta ve çalışan güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktır.

6-Hasta ve çalışan memnuniyetini gözetmektir.

7-Hasta ve çalışanlara temiz, hijyenik ve steril bir hastane ortamı yaratmak için gerekli tedbir ve önlemlerin alınmasını sağlamaktır.

8- Kalite politikası gereği hastane olarak en iyi düzeyde kalmak ve bunun gereklerini yerinde getirmektir.